HP STREAM 14-Z000NR 14” Laptop Screen - Next Day Delivery & 12-Month Warranty
Specifications
Screen Specification
Connector Location Bottom Right
Connector Size 40 pin
On Cell Touch No
Resolution 1366 x 768
Size 14"