HKC MB156CS01-9 15.6" FHD Laptop Screen - Next Day Delivery & 12-Month Warranty
Specifications
Screen Specification
Connector Location Bottom Right
Connector Size 30 pin, Width: 0.75" (19mm)
Resolution 1920 x 1080
Size 15.6"
Surafce Type Matte
Viewing Angle IPS
  • Stock: In Stock
Units Sold: 71
  • Features
  • Brand New Laptop Screen
  • 15.6" Size