HKC MB116AN01-3 11.6" HD Laptop Screen - Next Day Delivery & 12-Month Warranty
Specifications
Screen Specification
Connector Location Bottom Right
Connector Size 30 pin
On Cell Touch No
Resolution 1366 x 768
Size 11.6"
Surafce Type Glossy
Type LED
  • Stock: In Stock
Units Sold: 67
Featuring HD resolution and a refresh rate of 60Hz, the HKC MB116AN01-3 laptop screen produces sharp and detailed images with smooth transitions, making it ideal for various applications, from web browsing to video editing. With its easy-to-install design, you can get your laptop back up and running quickly.